Türkiye’nin En Yenilikçi Hosting Firması LimonHost  

Türkiye’nin En Yenilikçi Hosting Firması LimonHost  

Türkiye’nin En Yenilikçi Hosting Firması LimonHost  

 

2022 Üniversite Taban Puanları açıklandı. Buraya tıklayarak 2022 Taban Puanlarına ulaşabilirsin

Herhangi bir web sitesinin ziyaretçilerine kaliteli bir hizmet vermesini sağlayan konuların başında hosting ve domain konuları geliyor. Bu nedenle hosting ve domain hizmetleri webmasterlar tarafından titizlikle incelenip buna göre en doğru karar verilmeye çalışılıyor. Web sitesinin görünürlüğü ve markalaşma süreci noktalarında önemli bir rol oynayan domain seçim aşamasında; ardından gelen domain yenileme ve domain transfer gibi konularda mümkün olan en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilmek için iyi bir domain ve hosting firması ile çalışmanın tercih edilmesi gerekiyor. Domain firmalarının bu konularda sunmakta olduğu altyapının yanı sıra yeni domain uzantılarını sunabilmesi ve sorun yaşanması olası dns ve benzeri konularda üst düzeyde teknik destek sağlayabilmesi dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alıyor.

 

Web Hosting Hizmetlerinin Güvenilir İsmi LimonHost

 

Avantajlı fiyatları, performans odaklı anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği üst düzey önem ile sektörde ön plana çıkan LimonHost sağladığı hizmetler ile her geçen gün daha çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. LimonHost domain kayıt hizmetlerini, domain transfer, domain uzantı alternatiflerini ve domainlerin name server yönlendirmelerini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlıyor. Kaliteli hizmetleri sayesinde webmasterların ilk tercihi haline gelen LimonHost, alanında uzman profesyonellerden oluşan kadrosu sayesinde olası sorunlara önceden gerekli önlemleri alıyor, yaşanan sorunlara da anında müdahale ediyor. Çağın ötesinde bir yaklaşıma sahip olan LimonHost, Türkiye’de hosting konusuna getirdiği yeni bakış açısı ile dikkat çekiyor. Hem sunucuları hem hosting paketleri ile kullanıcılarının web siteleri için yüksek trafik ve disk alanı ihtiyacı duyduğu noktalarda bile kesinlikle sorun oluşturmayan kaliteli hosting paketleri sunuyor. Siz de en kaliteli hizmeti mümkün olan en uygun rakamlar ile almak istiyorsanız LimonHost ile telefon, mail ya da canlı yardım aracılığı iletişime geçebilir veya firmanın internet sitesinden ürün ve hizmetlerini incelemeyi tercih edebilirsiniz.

 

LimonHost’un tüm web hosting paketleri, kullanıcıların web sitelerini geliştirebilmek için otomatik kurulum servisleri ile sunuluyor. Ücretsiz eklentiler olan tüm otomatik kurulum servisleri hızlı ve kolay bir şekilde yüklenebiliyor. LimonHost kullanıcılarının hosting paketlerini ücretsiz olarak otomatik bir şekilde yedekliyor. İşletmeler için önemli olan her şey LimonHost’un Backup hizmeti ile korunuyor. Yeni hosting alan tüm müşterilerin web siteleri de ücretsiz olarak taşınıyor. LimonHost’un deneyimli teknik ekibi arka planda kullanıcıların web sitelerinin kesintisiz bir şekilde taşınması işlemini gerçekleştirirken kullanıcıların işlerinde herhangi bir aksaklık yaşanması durumu söz konusu olmuyor. LimonHost aynı zamanda yıllık ekonomik, kurumsal ve extra hosting alımlarında ücretsiz domain kaydı yapıyor. Kullanıcılarına aylık ya da yıllık alım şartı söz konusu olmadan tüm hosting paketlerinde ücretsiz SSL avantajlarından yararlanma imkanı veriyor. Markanın yüksek performansı ile dikkat çeken tüm hosting paketleri All Flash SSD performansına sahip bulunuyor. LimonHost’un cloud teknolojisi ile yedekli olan sunucuları sayesinde herhangi bir hizmet kesintisi ile karşılaşılması söz konusu olmuyor. Firmanın profesyonel ekibi tüm müşterilerine ihtiyaç durumunda 7/24 destek olabilmek için hazır bulunuyorlar.

 

LimonHost tarafından sunulan hosting paketlerinden birini satın alan kullanıcının paketinde ücretsiz alan adı hizmeti bulunuyor ise kullanıcının alan adı kaydı hemen yapılıyor. Ücretsiz domain kaydının yapılması ile birlikte LimonHost sunucularına kullanıcının seçmiş olduğu paket tanımlanıyor. Kullanıcının alan adını sayısal verilere dönüştürecek olan DNS kayıtlarının eklenmesinin ardından dünyanın her yerindeki DNS sunucularıyla bu kayıtlar eşleniyor. Yaklaşık bir dakika kadar süren bu işlemlerin tamamlanmasının ardından kullanıcıya ihtiyaç duyacağı tüm bilgileri içeren bir e-mail LimonHost tarafından gönderiliyor.

 

İhtiyaç Duyduğunuz Hosting Hizmetleri LimonHost’ta

 

LimonHost kullanıcılarına Linux ve Windows hosting hizmetlerini sunuyor. Marka Linux hosting paketlerini kullanıcılarına cPanel ile sunuyor. Bu sayede kullanıcılar tüm Linux web barındırma sürecini kolaylıkla yönetebiliyorlar. Windows hosting paketleri ise LimonHost tarafından Plesk Panel ile sunulup aynı şekilde kolaylıkla yönetilebiliyor. Linux hosting html, php tabanlı web sitelerinin; Windows hosting ise aspx, html, asp, mvc tabanlı web sitlerinin sağlıklı çalışmalarını sağlayan hosting platformları olarak biliniyor. cPanel pek çok dil desteğine sahip, yüksek güvenlikli ve kolay kullanımlı bir kontrol paneli olarak ön plana çıkıyor. Web hosting satın alan kullanıcıların, kullanmak istedikleri domaini yazmaları durumunda otomatik olarak ekleniyor. Hosting taşıma konusunda da Limonhost’un teknik ekibi ile iletişime geçilmesi durumunda tüm kullanıcılara hızlı çözümler sunulabiliyor.

 

Barındırma hizmetlerine duyulan ihtiyaç, kullanıcıların açtığı ya da açmayı düşündüğü web sitesinin kaynak ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebiliyor. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmamanız durumunda LimonHost canlı destek hizmeti üzerinden markanın satış temsilcileri ile görüşerek gerekli desteği alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak oluşturulan hosting paketleri arasından kendiniz için en uygun olan hosting paketini seçebilirsiniz. Hosting paketlerinde özelleştirme yapılamaması nedeni ile bunun için sanal sunucu talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.