Sınav Dediğin 3 Adım -Matematik Çalışma Taktikleri-

Sınav Dediğin 3 Adım -Matematik Çalışma Taktikleri-

NOT: Bu Yazı Serinin 6.Yazısıdır. İlk Yazıya Gitmek İçin Tıklayın

Herkese merhaba, ne zamandır bahsettiğim çalışma programını yapmaya nihayet matematikten basladım. Birebir uymanız şart değil sadece çalışmanızı kolaylaştırması ve yol göstermesi açısından hazırladım bu programı. Konuların yerlerini değiştirebilir sürelerini ayarlayabilirsiniz. Biraz ağır tempolu oldu ama faydalı olacağına inanıyorum. İnşallah hepiniz için çok verimli olur.

 

2020 ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 40 YORUM
 1. Ömer dedi ki:

  Valla taha abi sen çok iyi bir anlatıcısın… çok teşekkurler…

  1. Taha Özulucan dedi ki:

   Rica ederim ben tesekkur ederim:)

 2. Gizem dedi ki:

  Merhabalar ben 10. Sınıfa gidiyorum eşit ağırlık seçmek istiyorum ama matematiğim çok kötü antrenmanlara matematik 1 ve 2 aldım yazım bunları çözüp bitirmek istiyorum ayriyetten türkçe veya sosyale de çalışmak tekrar yapmak istiyorum matematik icin çalışma programı şimdiden hazırladım ama 3 veya 4 . Kitabı alırsam 11. Sınıfta karıştırırim veya diğer derslerle biribirine girer diye korkuyorum ygs ve lys de 15 20 net yapmak istiyorum rehber öğretmenimiz benim için bir çalışma programı verdi ama nasıl otrutacağimi bilmiyorum genel olarak okul derslerimi sıkı tutmaya çalışıyorum ama hep yapamazsam korkusu oluyor yazın bu şekilde çalışsam bana bir yarari olur mu sizce ve 11. Sınıfta 3 . Ve 4. Kitabı alıp başlamalımıyım yoksa 12 ye geçerken yazın mi başlamalıyım bu son iki kitaba aklım çok karışık lütfen yardım edin

  1. Taha Özulucan dedi ki:

   Bana kalirsa yazin o iki kitabi cozmen ve 3 ve 4.kitaplari on birinci sinifta cozmen mantikli bir karar olacaktir ancak tabii bu okulda gorduklerinizi ihmal etmeden iyice ogrenmelisin ve biraz sakin olmalisin panigin sana bir faydasi olmaz:)

 3. Taha Özulucan dedi ki:

  2. Grup sanirim en uygunu

 4. YGS mağduru dedi ki:

  Mutlak değer hangi gruba giriyor acaba ?