Bodo-deneyim hediye dünyası

Bodo-deneyim hediye dünyası

Bodo-deneyim hediye dünyası

Hediye, binlerce yıldır bizleri çevremizdeki insanlara daha iyi ve dostane bir şekilde iletişim kurmaya itmiştir. Devletler, krallıklar, liderler, hediye ile birbirlerine hoşgörülerini sunmuş, hediye ile anlaşmalarını sıkılaştırmıştırlar. Kimi zaman bir çiftin özel günlerinde birbirine duydukları büyük aşk ve bağlılığın, kimi zaman ise, bir babanın çocuğuna, onun isteklerini her zaman önemsediğinin bir kanıtı olmuştur. Her kim veya ne için olursa olsun derin his ve duygularla alınarak içten sunulan bir hediye, her zaman olumlu sonuçlar verir ve büyük mutluluklar doğurur. Hediyenin güzellikleri saymakla bitmez. Peki siz hiç aldığınız bir hediyeyi yaşadınız mı? Bodo ile hediyeleri büyük bir eğlenceye dönüştürün! Sıradan hediyeliklerin aksine Bodo hediyede yepyeni bir dönem başlatıyor, deneyim hediye tarzı. Peki nedir deneyim hediye derseniz, insanların en çok ilgi duyduğu alanlarla ilgili oluşturulan, eğlence, adrenalin, dinlence, tatil, gezi gibi aktivitelerin hediye olarak sunulmasıdır. Bodo.com tek bir platform üzerinde, aklınıza gelebilecek pek çok alanda bu aktivite ve deneyimleri bulabilmenizi ve en şık şekilde sunabilmenizi sağlıyor. Özel günlerinizi en güzel şekilde geçirebilmeniz için, özenle seçtiği kurumlar ve mekanlar ile gönül rahatlığı ile mutlu anlar yaşamanızı sağlıyor.

Yenilikçi sürpriz deneyimler

Doğum günleri, Yılbaşları, Sevgililer Günü, yıldönümleri, mezuniyet kutlamaları, düğün-nişan kutlamaları, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, Dünya Kadınlar Günü gibi herkes tarafından kutlanan özel günler Bodo ile artık çok daha özel anlamlı olacak! Özel günlerinizde sevdiklerinize hediyeler almak, sürprizler yapmak, planlar yapıp mekan seçmek en çok tercih edilen kutlama biçimleridir. Peki tüm bunları tek bir hediye kapsamında sevdiğinize sunmak çok daha kolay ve eğlenceli olmaz mıydı? Sevgiliniz ile tanışma yıldönümünüzde aklınızdan silinmeyecek heyecan verici bir deneyim yaşayın, ‘’İki Kişilik ATV Turu’’. Bu deneyim hediyesini sevgilinizin evine bir gün önceden özel tasarım bir Bodo kutusuyla gönderin, hediye kartınızı web adresimiz üzerinden kolayca aktive ettikten sonra yıldönümünüzde bu adrenalin ve heyecan dolu yolculuğa çıkabilirsiniz. Deneyim hediyenizi satın aldıktan sonra 9 ay içerisinde kullanabilmeniz mümkün, yani yılbaşı için size verilen bir ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ hediyesini yazın güneşin ve denizin tadını çıkararak kullanabilirsiniz. https://bodo.com/tr/ 

 

Bodo deneyim hediye mağazası

Bodo.com üzerinden hediye seçerken birkaç seçenek arasında kararsız kaldıysanız ve tercihi hediye ettiğiniz kişiye bırakmak istiyorsanız bu hiç sorun değil. 1 ila 5 arası seçenek tercih edip, aralarından en yüksek fiyata sahip olanı ödedikten sonra hediye kartına bu seçeneklerin hepsini ekleyebilirsiniz. Deneyimleri gönderdiğiniz kişi aralarından istediğini seçip Bodo.com üzerinden aktive edebilir. Bunlar arasından hiçbirisi ilgisini çekmediyse deneyim hediyesini, yine web adresimiz üzerinden değiştirebilmesi mümkün. Siz sadece hayal edin ve isteyin Bodo ile herşey mümkün.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.