Online Psikolog Hizmeti için Güvenilir Ortam

Online Psikolog Hizmeti için Güvenilir Ortam

Online psikolog desteği sağlayan Kimlik Psikoloji, danışanlarına pek çok farklı alanda hizmet vermektedir. Kişiler hayatlarının belli dönemlerinden psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Bu destek kimi zaman kurumsal kimi zaman bireysel talep edilebilmektedir.

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Hakkında

Çocuk ve ergen danışmanlığı alanında hizmet veren klinik İzmir en iyi psikolog taleplerinizi karşılamaktadır. Çocukluk hayatın geri kalanında hatırlanacak izler bırakmakta ve bu dönem yaşanan travmalar bir süre bastırıldıktan sonra ileride ortaya çıkarak bireyi ve çevresini olumsuz etkilemektedir. Kimlik Psikoloji ebeveynler tarafından erken fark edilen bu sorunların üzerine gitmekte ve farklı terapilerle hastanın travmayı atlatmasını sağlanmaktadır. Bahsedilen travmalar pek çok sebepten ortaya çıkabilmektedir bu nedenle sorunun ana kaynağına inilmesi ardından terapiye başlanması gerekmektedir. Online psikolog hizmeti veren klinik, psikolojik sürecin her aşamasında aile ile iletişimde olmakta ve onların çocuğa/gence ne şekilde yaklaşması gerektiği konusunda yardımcı olmaktadır.

2022 Üniversite Taban Puanları açıklandı. Buraya tıklayarak 2022 Taban Puanlarına ulaşabilirsin

İzmir Online Danışmanlık Hizmeti

Online olarak İzmir psikolog hizmetini sağlayan klinik, ilişki danışmanlığında da bireylere destek olmaktadır.  Aldatma, evlilik korkusu, öfke kontrolü gibi sorunlar başta olmak üzere pek çok sorunun ilişkide yaşattığı travmaların ortadan kaldırılması amaçlanmakta ve terapiler bu yönde şekillendirilmektedir. Bireylerin kişisel ve ilişkiye dair sorunlarının birlikte incelendiği ve çözümlenmeye çalışıldığı Kimlik Psikoloji, uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Kişilere ve kurumlara danışmanlık hizmeti de sunan klinik, online olma avantajını kullanarak zaman ve mekan kavramını esnekleştirmekte ve kişilerin ihtiyaç duyduğu her an randevu alarak ev konforundan danışmanlık desteği almasını sağlamaktadır. Kurumsal danışmanlıkta şirket personellerine yönelik iş hayatının stresi ile baş etme ve başarı için motive edici hizmetler veren klinik bireysel danışmanlık hizmetinde ise kişinin kendinden kaynaklı problemleri keşfetmesini ve bu problemlerden kurtulmasını amaçlamaktadır.

Kimlik Psikoloji Kliniğinde Grup Terapisi

Online psikolog hizmetleri kapsamında yer alan grup psikoterapisi de Kimlik psikoloji kliniğinin sağladığı destekler arasındadır. Aynı konuda sorunlar yaşayan bireyleri hedef alan bu terapi kişilerin her birinin deneyimini paylaşarak diğerlerinde farkındalık yaratmak amacıyla terapist tarafından yönlendirilmektedir. Böylelikle kişinin sorunlarıyla kendi başına mücadele edebilmesi amaçlanır.

Online Psikolog Hizmeti

Online psikolog hizmeti sırasında gerçekleştirilen görüşmeler 60 ile 90 dakika arasında değişmektedir. Ev konforunda yapılan görüşmeler özellikle çocukları olumlu yönde etkilemektedir. Çocuk güvenli alanından çıkmadan iletişime açık hale gelmekte bu da terapinin seyrini olumlu etkilemektedir. Kurumsal danışmanlık için de zaman kaybını önlemesi adına faydalı olan online danışmanlık hizmeti Kimlik Psikoloji kliniği fakıyla sizlere sunulmaktadır. Danışmanlık destekleri hakkında bilgi almak ve ön görüşme için kimlikpsikoloji.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.