Dikkat Çekici Gergi Tavan Modelleri

Dikkat Çekici Gergi Tavan Modelleri

Halk arasında ışıklı tavan olarak bilinen gergi tavan dekoratif bir aydınlatma ürünüdür. Gergi tavan estetik olması ve sınırları zorlayan yapısı ile günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Gergi tavan sistemini diğer tavanlardan ayıran en önemli özelliği, tavana yakınlığıdır. Ayrıca sudan etkilenmeyen yapısı sayesinde neme de oldukça dayanıklıdır. Oldukça hafif bir yapıya sahip olması da düşme ya da dökülme gibi durumların önüne geçmektedir. Işık sistemi sayesinde sizlere rengârenk bir görsel şölen sunmaktadır. Gergi tavanlar salonlarda, okullarda, mutfaklarda, banyolarda, tuvaletlerde ve ofis gibi birçok alanda oldukça sık tercih edilmektedir. Esnek yapısı sayesinde montajı oldukça kolaydır. Zararlı herhangi bir madde içermeyen bir tekstil örtüsünden yapılmaktadır. Gergi tabanlarının ses emme özelliği sayesinde de ofis ve dairelerin vazgeçilmezidir. O anki durumunuza göre sökülüp tekrardan monte edilebilir. Bakım ve boya gerektirmediğinden de bizleri oldukça mutlu etmektedir. Yangın anında alev almaması da ürünün garanti şartlarında yeri almaktadır. Gertav firmamız bu özellikleri ile oldukça güzel işlere imza atmaktadır. Gertav firmamız İstenilen her renge, resme, şekle göre tasarım yapmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda hareket eden Gertav firmamız başarısını müşterilerinin memnuniyetinden almaktadır.

Gergi tavan modelleri

2022 Üniversite Taban Puanları açıklandı. Buraya tıklayarak 2022 Taban Puanlarına ulaşabilirsin

Gergi tavan modellerimiz, müşterilerin isteğine göre değişiklik göstermektedir. Dayanıklılığı sayesinde birbirinden farklı şekli bulmanız mümkündür. Günümüzde birçok firma gergi tavan modelleri için kendi logolarını kullanmaktadır Bu şekilde kullanımı oldukça yaygındır. Her zevke hitap eden rengârenk ışık sistemi ile dikkat çekmektedir. Ormanı andıran yeşil rengi, gökkuşağını andıran yedi renk, gökyüzünü andıran mavi renk ile mükemmel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Gertav; evlerinize, iş yerlerinize ve ofislerinize göre farklı şekiller tasarlamaktadır. Dışarı çıkmayı sevmeyenler için gergi tavanlar, evlere manzarayı getirmekte ve oldukça ferah bir ortam oluşturmakta.

Gergi tavan fiyatları

Günümüzde gergi tavanlara olan talep oldukça fazladır. Bu talep doğrultusunda da fiyatları farklılık göstermektedir. Gertav firması oldukça uygun fiyatlara iyi ürünler üretmekte ve ürünün garantisini vermekte ve müşterinin isteği doğrultusunda ödeme seçeneği sunmaktadır Buda firmanın çalışma prensibinin titizliğini göstermektedir. Ürünün şekline ve görselini göre gergi tavan fiyatları farklılık gösterir. Firmamızın ürün katalogunu inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.