Geçmişten Günümüze Ofis Taşıma Hizmetleri

Geçmişten Günümüze Ofis Taşıma Hizmetleri

Sektörümüzün en eski ve güvenilir taşıma şirketlerinden biri olarak; Günümüzde tüm ülkelerin Türkiye içinde bulunan genel merkezlerine profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel hizmetlerimizin yanı sıra sizlere ofis nakliye hizmetlerinde proje yönetim hizmetlerini de sunmaktayız.

Çolakoğulları nakliyat firması olarak; İstanbul’un en eski ofis taşıma şirketiyiz. Bu konuda sizlere tecrübelerimizden de bilgiler vermek isteriz.

Ofis taşıma hizmetlerinde her zaman ilk tercih edilen firma konumuna gelmişsizdir. Günümüzde tüm referanslarımızı ayrıntılı olarak incelemek isterseniz ofis taşıma sayfamızı tıklayabilirsiniz.

İnternet Ortamında Kurumsal Ofis Nakliyesi İçin Firma Aramalarına Dikkat Edin!

Her alanda olduğu gibi internet ortamında da nakliyat hizmetleri için araştırmalar yapılmaktadır. Özellikle şirket taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak; araştırmalar yaparken çok dikkatli hareket etmeniz gerekmektedir. Sonuçta taşıyacağınız malzeme miktarı bir ev eşyasından kat ve kat fazlasıdır.

Referanslı güvenilir bir ofis taşıma şirketi ile yolunuza devam etmek en önemli unsurların başında gelmektedir. Profesyonel bir firma ile her türlü sorunlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. İstanbul ofis taşıma şirketlerinde bu işi çok iyi yapanlar olduğu gibi ne yazık ki başarılı olamayan firmalarda vardır.

Ofis Taşımacılığı Hizmetlerindeki Süreçler Nelerdir?

  • Ofis taşıma işini profesyonel ekiplerce gerçekleştirilir
  • Ofis taşma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunulur
  • Ofis taşımacılığı süreçlerine başlamadan önce ön bir hazırlık yapılır. Plan ve program eşliğinde ilerlemeliyiz.
  • Süreci çok iyi yönetecek yöneticilerin olması şart
  • Tüm bu süreçleri sigortalı bir hizmet adı altında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde Sigorta Önemi Nedir

Sigortalı bir hizmet almak her zaman en güvenli taşıma şeklidir. Personelden yada farklı bir sebepten dolayı oluşabilecek her türlü kaza riskine karşı çok dikkatli olmamız gerekmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak; tüm ofis nakliyat hizmetlerinde sigortalı olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşıma hizmetlerinin gerçekleştirildiği firma adına tüm sigortalama işlemleri yapılır. Firmamız taşıma hizmetlerinden önce tüm sigorta belgelerini taşınan firmaya iletir.

1970’Ten Beri Ofis Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları ailesi olarak; geçmişten beri ofis taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız. 10 kişilik ofislerden 500 kişilik ofislere kadar taşıma hizmetlerimizin olduğu referanslarımız mevcuttur. Bu hizmetlerden her geçen gün yeni tecrübeler kazanmaktayız. Günümüze gelindiğinde özellikle İstanbul bölgesinde bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Yukarıda belirtilen süreçlerle ilgili yeterli bilgiyi almadıysanız https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresimize girerek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Sistemli ve güvenilir ofis nakliye hizmetleri için doğru adrestesiniz. Ayrıca firmamızın resmi sayfası olan ofis taşımacılığı sayfasını da tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşıma şirketleri her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaya devam ederken bu şirketler arasında profesyonel olanlar tercih edilmelidir. Çünkü kurumsal ofis taşıma sürecinin en iyi şekilde yönetilmesi gerekir. Firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımakla beraber kurumsal taşımacılık konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri aktarmaya devam eder. Yeniliklerden haberdar olan, ofis eşyalarını sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaştıran ve elbette bu süreçte sigortalı hizmet veren ofis taşıma şirketimiz hızlı ve güvenilir bir taşımacılık prensibiyle hareket etmektedir. Kurumsal taşımacılık denildiğinde ofis başta olmak üzere birçok kurumun taşınmasında da söz sahibi olan şirketimiz, bütçenize uygun çözümler sunmaktadır.

Kurumsal Ofis Nakliyesi

Kurumsal ofis nakliyesi yapılırken bazı kurallara dikkat edilmelidir. Öncelikle kurum eşyalarının zarar görmemesi ve uygun bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Ekspertiz hizmetini sorunsuz bir şekilde yöneten şirketimiz ofis taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen kurumsal firmalar arasında yerini almıştır. Çünkü eşyaların incelenmesinden paketlenmesine, yüklenmesinden teslim edilmesine kadar olan süreci her zaman kusursuz olarak yönetmeye devam ediyoruz. En uygun fiyat garantisi de sunan firmamızın alanında uzman çalışanlarıyla ve yenilikçi çözümleriyle hizmet verdiği unutulmamalıdır.

Kurumsal taşımacılık hizmetleri verilmeden önce ilgili adrese ekiplerimiz ulaşır. Daha sonra ofis eşyaları kontrol edilir ve taşımaya hazırlanır. Korunaklı araç filomuza taşınan eşyalar son aşamada bize bildirilen adrese doğru yola çıkar. Taşıma sırasında yaşanabilecek tüm aksaklıklara karşı eşyalar sigortalandığı için olası sorunlarda tüm zararlar karşılanmaktadır. Firmamız bugüne kadar sunduğu herhangi bir taşıma işleminde müşterilerimizin eşyalarına zarar vermeden taşıma işlemlerini tamamlamanın mutluluğunu yaşamaya devam etmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.