PUBG Mobile Dünya’nın En Çok İndirilen Mobil Oyunu

PUBG Mobile Dünya’nın En Çok İndirilen Mobil Oyunu

PUBG Mobile Dünya’nın En Çok İndirilen Mobil Oyunu

Dünyanın her yaş grubundan ve her cinsiyetten oyuncusu tarafından büyük ilgi gören PUBG Mobile, en çok indirilen ve oynanan mobil oyunlardan biri olma özelliğini taşıyor. Global düzeyde popülerliğini giderek artıran PUBG Mobile için geliştirilen ve Tablet Adam web sitesinde kullanıcıların hizmetine sunulan pubg mobile uc hilesi, PUBG Mobile oyuncularının hesaplarına ücretsiz bir şekilde UC gönderimi yapılması için tasarlanmış olup son derece başarılı bir şekilde çalışıyor.

2022 Üniversite Taban Puanları açıklandı. Buraya tıklayarak 2022 Taban Puanlarına ulaşabilirsin

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile UC hilesi Tablet Adam web sitesi üzerinden ücretsiz indirilebilmekte olup sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için tabletadam.com adresindeki tüm APK dosyalarının indirilmesi gerekiyor.

PUBG Mobile UC hilesini kullanmak isteyen oyuncuların öncelikle PUBG Mobile oyununu cihazlarına indirmeleri gerekiyor. Ardından Tablet Adam web sitesinde yer almakta olan PUBG Mobile UC hilesini Hemen İndir butonuna tıklayarak mobil cihazlarına indirebiliyorlar. Android cihaz kullanmakta olan oyuncuların APK dosyasını yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklara izin vermeleri gerekiyor. Aksi takdirde indirilen dosyanın çalışmaması sorunu ile karşılaşılabiliyor. Gerekli iznin verilmesinin ardından mobil cihaza indirilmiş olan APK dosyasına tıklanarak kurulum işlemi tamamlanabiliyor. Kurulum ve hilenin çalıştırılması aşamalarını tamamlayamayan oyuncular, tabletadam.com web sitesinde bulunmakta olan PUbG Mobile Hile Kurulumu adımlarını izleyerek ve videoda anlatılmakta olan işlemleri uygulayarak işlemi tamamlayabiliyorlar.

Pubg mobile lite hile kullanmak isteyen oyuncuların Android cihazlarında PUBG Mobile Fite uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Ardından tabletadam.com adresinde yer alan “Hemen İndir” butonuna tıklayarak PUBG Mobile Fite hile dosyasını cihazlarına indirebiliyorlar. Aynı şekilde PUBG Mobile Fite hile kullanmak isteyen oyuncuların da hile APK dosyasını indirdikten sonra cihazda bilinmeyen kaynaklara izin vermeleri ve tıklayıp çalıştırmaları ile hile aktif hale gelmiş oluyor. Eğer bu işlemler sonucunda hilenin kurulumu ve aktive edilmesi gerçekleşmediyse Tablet Adam web sitesinde bulunan kurulum videosunu izleyen oyuncular bu videodaki işlem adımlarını izleyerek hilenin kurulumu ve aktive edilmesini tamamlayabiliyorlar.

Tablet Adam aracılığı ile indirilen PUBG Mobile UC Hilesi ve PUBG Mobile Lite hile uygulamalarının çalışmaması ya da bu uygulamalardan dolayı oyuncuların ban yemesi gibi durumlar ile karşılaşılmıyor.

PUBG Mobile Hakkında Merak Edilenler

Günlük oynanma sayısı ortalama 50 milyon olan PUBG Mobile’ın dünya genelinde 600 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Oyunda oyuncuların büyük ilgi ile beklediği air droplar genellikle Safe Zone’un merkezine düşmekte olup bir maçı hiç kimseyi öldürmeden kazanmayı başaran oyuncular “Beleş Çorba” rozetini kazanabiliyorlar. Oyunun en popüler haritalarından olan Erangel haritasındaki evlerin Sovyetler Birliği’ndeki yapılara göre tasarlandığı biliniyor. Oyunda ayak sesini duyurmadan düşmana yaklaşmak isteyen oyuncular ellerinde Uzi varken çömelerek yaklaştıkları takdirde ayak seslerini rakiplerine duyurmamayı başarabiliyorlar.

Yüz oyuncunun seçtikleri harita içerisinde takımlar içerisinde birbirini öldürmeye çalıştığı PUBG Mobile’da takımlar 1, 2 ya da 4 kişi olabiliyor. Takımı olmayan oyuncular rastgele takımlara da atanabiliyorlar. İki kişilik ya da dört kişilik takım oyunlarında oyuncuların tamamı ölmeden takım dağılmıyor. Oyuncular, her maçın başlangıcında seçtikleri haritada ve rotada uçak ile birlikte hareket ediyorlar. Uçaktan da istedikleri zaman atlayabilmeleri sayesinde haritada istedikleri alana iniş yapabilmenin avantajını kullanabiliyorlar. Yüz oyuncunun her biri uçaktan atlayıp haritaya ayak bastıkları anda herhangi bir oyuncuya karşı üstünlük sağlayabilecek durumda olmuyorlar. Oyuncular bu aşamada silah ekipmanlarını, kaskları, çantaları, zırhları ve sağlık gereçlerini bulabilmek için evlere ve binalara yöneliyorlar. Oyunda kullanılan zırhlar, çantalar ve kasklar 3 seviye olup her bir üst seviyeye çıkılması eşyaların daha fonksiyonel hale gelmesini sağlıyor. Ayrıca silahların performansının artırılmasını sağlayan hızlı çekim şarjörü, susturucu, namlu ucu, holo ve dürbünler de haritadaki binalardan ve evlerden bulunabiliyor. Bu geliştirmelerle birlikte silahlarını daha güçlü hale getiren oyuncular bu sayede rakiplerine karşı üstünlük sağlayabiliyorlar.

Her haritanın belli başlı alanlarında diğer yerlerine göre daha fazla eşya ve ekipman bulunduğundan daha hızlı bir şekilde ve daha iyi ekipman bulmak isteyen oyuncular genellikle bu bölgelere akın ediyorlar. Hızlı hareket edebilen oyuncuların ve takımların daha çok ekipman toplayıp güçlenebilmesini sağlayan bu alanlar aynı zamanda çetin çatışmalara da sahne oluyorlar. PUBG Mobile oyununda haritalardaki güvenli bölge dışında kalan oyuncular yavaş yavaş can kaybetmeye başladıklarından hızlı bir şekilde alana girmeleri gerekiyor. PUBG Mobile oyununda; Erangel, Miramar, Sanhook, Vikendi ve Livik haritaları bulunuyor. En küçük harita olan Livik haritasında 52 oyuncu oynayabilirken PUBG Mobile oyuncuları tarafından en çok tercih edilen haritanın Erangel haritası olduğu biliniyor. Erangel haritasında en iyi loto yapılabilecek alanlar arasında ise; Yasnaya Polyana, Sosnovka Military Base, Pochinki, School, Georgopol, Primosk ve Novorepnoye yer alıyor.

Detaylı bilgi almak için: https://tabletadam.com/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.