Kapadokya Balayı Otelleri İçin Taşkonaklar

Kapadokya Balayı Otelleri İçin Taşkonaklar

Peri bacaları ülkemizin en önemli değerlerinden biridir. Tüm dünyadan ziyaretçi akınına uğrayan bu kültür mirası, içinde bulunduğu kendine has coğrafya ile giderek daha da ünlenmektedir.

Yerli yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilen Kapadokya bölgesi beraberinde yüksek konaklama ihtiyacını da doğurmuştur. Taşkonaklar bu konaklama ihtiyacında kendine düşen payı üstlenmek için butik otel konseptiyle hizmet vermektedir. Mağara otel özelliğine sahip taş konaklar Uçhisar’da yer almaktadır. Tarihi dokunun korunduğu otelin yarattığı konsept içinde bulunduğu coğrafyaya uyum sağlamıştır. Farklı oda seçenekleriyle misafirlerine konforu sunan otel muhteşem vadi manzarasıyla bu konfora görsel şöleni de dahil ediyor.

2022 Üniversite Taban Puanları açıklandı. Buraya tıklayarak 2022 Taban Puanlarına ulaşabilirsin

Taşkonaklar’da Konaklama

Tarihi doku korunarak inşa edilen otel, butik konseptte hizmet veriyor ve samimiyeti hissetmenizi sağlıyor. Konaklama için beş farklı oda seçeneği sunan otel, Kapadokya balayı otelleri talebinde olanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Odaların sahip olduğu pek çok ayrıcalık var ancak suit olarak tasarlanmış odalar gerek manzara gerek oda içeriği bakımından beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Tamamen modernize edilmiş mağaralarda konaklama imkanı sunan Taşkonaklar her bütçeye uygun bir fiyat politikasına sahiptir. Balkonlu, şömineli, jakuzili olarak tasarlanmış odalar pek çok deneyimi bir arada yaşamanıza imkan tanımaktadır.

Şömineli oteller arayışınızda memnun kalacağınız Taşkonaklar,  deluxe odalarda yer alan şömineler hem romantik dakikalar geçirmenizi sağlıyor hem de konseptle bütünleşiyor. Tamimiyle doğal taş üzerinde restorasyonlar ile inşa edilen mağara otel; balon turları, binicilik, safari turları gibi farklı aktivitelerle keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır. İçinde bulunduğu coğrafyaya uyumlu konseptiyle hizmet veren otel, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir bir otel olmak için çalışmalarını devam ettirmektedir. Kaynaklarda tasarruf yaparak bu yolda ilerleyen Taşkonaklar bu konuda kendini daha da ileriye götürmeyi amaçlamaktadır.

Taşkonaklar Konaklama Paketleri Hakkında

Taşkonaklar dönemsel olarak farklı konaklama paketleri sunmasının yanı sıra her döneme özel balayı paketleri ile yeni evli çiftleri düşünmektedir. Pakete dahil ettiği pek çok aktivite ve oda seçenekleriyle her bütçenin bu deneyimi yaşamasını amaçlamaktadır. Otel farklı fiyatlarla hizmet vermektedir, dönemsel olarak yoğunluğa göre farklı fiyat uygulamaları söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Otel fiyatları hakkında bilgi almak size en uygun odaları öğrenmek ve diğer konular hakkında bilgi almak için Taşkonaklar internet sitesini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.