Sınav Dediğin 3 Adım -Matematik Çalışma Taktikleri-

NOT: Bu Yazı Serinin 6.Yazısıdır. İlk Yazıya Gitmek İçin Tıklayın

Herkese merhaba, ne zamandır bahsettiğim çalışma programını yapmaya nihayet matematikten basladım. Birebir uymanız şart değil sadece çalışmanızı kolaylaştırması ve yol göstermesi açısından hazırladım bu programı. Konuların yerlerini değiştirebilir sürelerini ayarlayabilirsiniz. Biraz ağır tempolu oldu ama faydalı olacağına inanıyorum. İnşallah hepiniz için çok verimli olur.

 

 2018 TERCİH ROBOTU için TIKLAYINIZ

2018 YKS Konuları için TIKLAYINIZ

Sınav Dediğin 3 Adım -Matematik Çalışma Taktikleri-” için 40 yorum

 • 13 Nisan 2017 tarihinde, saat 23:01
  Permalink

  Valla taha abi sen çok iyi bir anlatıcısın… çok teşekkurler…

  Yanıtla
  • 21 Nisan 2017 tarihinde, saat 08:25
   Permalink

   Rica ederim ben tesekkur ederim:)

   Yanıtla
 • 19 Ocak 2017 tarihinde, saat 19:55
  Permalink

  Merhabalar ben 10. Sınıfa gidiyorum eşit ağırlık seçmek istiyorum ama matematiğim çok kötü antrenmanlara matematik 1 ve 2 aldım yazım bunları çözüp bitirmek istiyorum ayriyetten türkçe veya sosyale de çalışmak tekrar yapmak istiyorum matematik icin çalışma programı şimdiden hazırladım ama 3 veya 4 . Kitabı alırsam 11. Sınıfta karıştırırim veya diğer derslerle biribirine girer diye korkuyorum ygs ve lys de 15 20 net yapmak istiyorum rehber öğretmenimiz benim için bir çalışma programı verdi ama nasıl otrutacağimi bilmiyorum genel olarak okul derslerimi sıkı tutmaya çalışıyorum ama hep yapamazsam korkusu oluyor yazın bu şekilde çalışsam bana bir yarari olur mu sizce ve 11. Sınıfta 3 . Ve 4. Kitabı alıp başlamalımıyım yoksa 12 ye geçerken yazın mi başlamalıyım bu son iki kitaba aklım çok karışık lütfen yardım edin

  Yanıtla
  • 4 Şubat 2017 tarihinde, saat 11:41
   Permalink

   Bana kalirsa yazin o iki kitabi cozmen ve 3 ve 4.kitaplari on birinci sinifta cozmen mantikli bir karar olacaktir ancak tabii bu okulda gorduklerinizi ihmal etmeden iyice ogrenmelisin ve biraz sakin olmalisin panigin sana bir faydasi olmaz:)

   Yanıtla
 • 7 Ocak 2017 tarihinde, saat 19:20
  Permalink

  2. Grup sanirim en uygunu

  Yanıtla
 • 7 Ocak 2017 tarihinde, saat 11:57
  Permalink

  Mutlak değer hangi gruba giriyor acaba ?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir