LYS Sayısal MF Çalışma Programı

LYS Sayısal MF Çalışma Programı

Uzun zamandır beklenen programı sonunda tamamladık. Müfredatın yenilenmesiyle oluşan soru işaretlerine tam anlamıyla cevap bulabilmek için biraz fazla mesai yaptık. Bu program kesinlikle YGS programımız ile beraber kullanılmaz. İkisi birlikte ağır olur. YGS ve LYS yi birlikte yürütmek isteyen arkadaşlar iki programdan faydalanarak kendilerine program yaparlarsa daha verimli olur. Program içerisindeki imla hataları varsa bize belirttiğiniz takdirde düzeltebiliriz. Sizden ricam bu programı indirdikten sonra YANDİSK ve benzeri depolama alanlarında kendi adınızla paylaşmamanız. ve programı temin etmek isteyen arkadaşları direk sitemize yönlendirmeniz. Umarım hepinize faydalı bir program olur. 

1. Ayı İndirmek için Tıklayınız

2. Ayı İndirmek için Tıklayınız

3. Ayı İndirmek için Tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 165 YORUM
 1. oğulcan sevinç dedi ki:

  Şu programları geri yükleyebilir misiniz ? Mezunum ve çok işime yarayacaktı…

 2. furkan dedi ki:

  Lütfen lys 3. ayın çalışma programını atar mısınız ben ilk 2 ayı bitirdim ve çok lazım ben programı çok seviyorum ve bana uyduğu için devam ediyorum acil bi şekilde tekrar yükleyebilir misiniz yada mail ile atabilir misiniz benim için çook önemli

 3. Kemalettin dedi ki:

  Hocam program 1-2 güne gelir mi pazartesiye kadar yeni sınav için yeni program hazırlayıp başlamam lazım.

  1. Mustafa Akyüz dedi ki:

   En az bir hafta 🙂

  2. Kemalettin dedi ki:

   Peki sizce şuan LYS den devam edeyim mi ? YGS ye 3 , 3.5 ay daha vermek zaman kaybı mı ? Yani zaten ygs fen ve sos çıkmıyor 1. oturumda o zaman ygs nin sadece matematik geometri ve türkçesine çalışayım ben ? Siz ne önerirsiniz ? Teşekkürler. YGS temelim var.

 4. Burak dedi ki:

  Hocam şimdi ygs ve lys kalktı onun yerine yeni bir sistem geldi.Bu program ile devam edelim mi yoksa yeni bir program gelecek mi ?
  Hocam bir de suan ygs konularının %60 ı bitti.Lys ye ne zaman çalışmam lazım?
  Cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim ^^

  1. Mustafa Akyüz dedi ki:

   Çok yakında yeni program gelecek 🙂

  2. Burak dedi ki:

   Teşekkürler bundan nasıl haberdar olabiliriz?

 5. yaren dedi ki:

  konular güncel mi yani lys ye uygun mudur?

 6. anonım dedi ki:

  hocam ben bu yıl eczacılık fakültesını kazandım ama hıç ıstemedığım bır bölüm . sınavda heyecanıma yenıldım ve mat. netım sınavın yarısı geldı. tekrardan hazırlanmak ıstıyorum. aıleme de haber vermedım . bu sene ıng. hazırlık okuyacağım ama kafam çok karışık. nasıl çalışacağım tam olarak bılmıyorum . sadece kıtapları aldım boş boş bakıyorum lütfen bır önerıde bulunun.

 7. Ece dedi ki:

  Hocam bende program inmiyor
  Yardımcı olurmu sunuz

  1. CIVA dedi ki:

   tarayıcı değiştirin tekrar deneyin

 8. Fba123 dedi ki:

  Hocam meslek lisesinde okuyorum elektrik elektronik bölümü bölümümün mühendisliğine gitmek istiyorum ama staj gördüğümden çok yorgun oluyorum ders çalışasım gelmiyor ne yapmalıyım

  1. Mustafa Akyüz dedi ki:

   hafta sonlarını iyi değerlendirip hafta içi de edebildiğin kadar tekrar edersen birçok konuyu halledebilirsin

 9. Yasin dedi ki:

  Bu programlara göre günde 1 konu veya aynı dersten 2 konu çalışıyoruz sizce 1 gün için 1 konu veya 2 konu çalışmak yeterli mi ?

  1. Yasin dedi ki:

   Bazıları günde 2 konu 3 konu çalışıyorlar daha verimli diyorlarda o yüzden 😀

 10. Yiğit dedi ki:

  HOCAM İKİSİNİ BİRLİKTE KESİNLİKLE CALISMAYIN DEMİŞSİNİZ PEKİ İKİSİ BİRLİKTE BİR CALISMA PROGRAMI HAZIRLARSANIZ İYİ OLUR ?

 11. Yasin dedi ki:

  Merhaba 4 aylık ygs sayısal programını ve 3 aylık lys sayısal programını aldım 4 ay boyunca ygs sayısal programına çalışıcam ama sanırım günde 1 konu şeklinde gidiyor 6 günde 6 konu çalışılıyor o hafta bittikten sonra unutma ihtimalimiz çok var diyor başka kaynaklar ben çok fazla birşey istemiyorum mf 2 den 250 260 bin olsa yeter sizce sizin ders çalışma programınızla çalışşam bu olabilir mi ? Ayrıca geometri falan çalışmak istemezsem silince 5 gün kalıyor programları küçültebilir miyim ? ”VE SİZCE GÜNDE 1 KONU ÇALIŞMAK 200 250 BİN MF’YE İNMEYE YETER Mİ ?” Çok genel bir konuşma oldu ama. Şimdiden Teşekkürler.

  1. CIVA dedi ki:

   hazırladığımız programlar zaten taslak halindedir yani herkes kendine göre bit uyarlama yapması illaki gereklidir. Siz de kendinize ve hedeflerinize uygun bir ayarlama ile programları en verimli şekilde uygulayabilirsiniz. Bu şekilde çalışırsanız başarılı olma ihtimaliniz daha yüksek.

 12. Rumeysa İkra dedi ki:

  Hocam ben sağlık meslek lisesine gidiyorum son sınıfım Üniversiteyi kazanma ihtimalim var mı ne olsa fen lisesindekilerle aynı sınava giriyoruz ek puan da vermiyorlar bu konuda bi açıklama yapar mısınız??

  1. CIVA dedi ki:

   tabiki var fen lisesindekiler tıb mühendislik vs bölümlere yöneliyorlar sizde hemşirelik paramedik fizyoterapi gibi böölümlere yönelebilirsiniz. özellikle dersleriniz çok iyi değilse ygs den tercih edilen bölümlere yönelmenizi tavsiye ediyorum

  2. Rumeysa İkra dedi ki:

   Ama biz üniversite sınavında çıkan konuları görmüyoruz ve ayrıca staja gitcez ek puan vermeyip farklı dersleri görüp staj yapıp sırf üniversiteye hazırlanan öğrencilerle aynı sınava gircez ve bu yarış adil değil. Ve ayrıca hemşire değil hemşire yardımcısı yız. Bizden bir sene önce gelenlerle aynı puanı alıp biz onların yardımcısı olcağız. Lütfen bu konuda benim gibi düşünen öğrencilerede moral açıklaması yapar mısınız??

  3. CIVA dedi ki:

   Bu durum ne yazık ki ülkemizin bir sorunu. Oturmayan bir eğitim sistemimiz olduğu için birçok alanda böyle sıkıntılı durumlar oluşabiliyor ama hangi durumda olursa olsun değişmeyen tek bir gerçek var o da çalışanların, azmedenlerin, yılmayanların hem eğitim hayatlarında hem de normal hayatlarında daima başarılı ve mutlu olduklarıdır. Siz de çalışmaya mesleğinizi en iyi şekilde öğrenmeye ve uygulamaya devam edin.

  4. anonım dedi ki:

   fen lısesındekı öğrencıde senın gıbı sadece bıraz fazla çalışmış bu sene sağlık meslek lısesınden 2 çocuk tıb kazandı urfada sende kazanabılırsın eğer azım yaparsan.

1 3 4 5