LYS Sayısal MF Çalışma Programı

Uzun zamandır beklenen programı sonunda tamamladık. Müfredatın yenilenmesiyle oluşan soru işaretlerine tam anlamıyla cevap bulabilmek için biraz fazla mesai yaptık. Bu program kesinlikle YGS programımız ile beraber kullanılmaz. İkisi birlikte ağır olur. YGS ve LYS yi birlikte yürütmek isteyen arkadaşlar iki programdan faydalanarak kendilerine program yaparlarsa daha verimli olur. Program içerisindeki imla hataları varsa bize belirttiğiniz takdirde düzeltebiliriz. Sizden ricam bu programı indirdikten sonra YANDİSK ve benzeri depolama alanlarında kendi adınızla paylaşmamanız. ve programı temin etmek isteyen arkadaşları direk sitemize yönlendirmeniz. Umarım hepinize faydalı bir program olur. 

1. Ayı İndirmek için Tıklayınız

2. Ayı İndirmek için Tıklayınız

3. Ayı İndirmek için Tıklayınız

LYS Sayısal MF Çalışma Programı” için 150 yorum

 • 16 Eylül 2017 tarihinde, saat 03:46
  Permalink

  Hocam ben sağlık meslek lisesine gidiyorum son sınıfım Üniversiteyi kazanma ihtimalim var mı ne olsa fen lisesindekilerle aynı sınava giriyoruz ek puan da vermiyorlar bu konuda bi açıklama yapar mısınız??

  Yanıtla
  • 16 Eylül 2017 tarihinde, saat 18:37
   Permalink

   tabiki var fen lisesindekiler tıb mühendislik vs bölümlere yöneliyorlar sizde hemşirelik paramedik fizyoterapi gibi böölümlere yönelebilirsiniz. özellikle dersleriniz çok iyi değilse ygs den tercih edilen bölümlere yönelmenizi tavsiye ediyorum

   Yanıtla
   • 21 Eylül 2017 tarihinde, saat 19:13
    Permalink

    Ama biz üniversite sınavında çıkan konuları görmüyoruz ve ayrıca staja gitcez ek puan vermeyip farklı dersleri görüp staj yapıp sırf üniversiteye hazırlanan öğrencilerle aynı sınava gircez ve bu yarış adil değil. Ve ayrıca hemşire değil hemşire yardımcısı yız. Bizden bir sene önce gelenlerle aynı puanı alıp biz onların yardımcısı olcağız. Lütfen bu konuda benim gibi düşünen öğrencilerede moral açıklaması yapar mısınız??

    Yanıtla
    • 22 Eylül 2017 tarihinde, saat 07:18
     Permalink

     Bu durum ne yazık ki ülkemizin bir sorunu. Oturmayan bir eğitim sistemimiz olduğu için birçok alanda böyle sıkıntılı durumlar oluşabiliyor ama hangi durumda olursa olsun değişmeyen tek bir gerçek var o da çalışanların, azmedenlerin, yılmayanların hem eğitim hayatlarında hem de normal hayatlarında daima başarılı ve mutlu olduklarıdır. Siz de çalışmaya mesleğinizi en iyi şekilde öğrenmeye ve uygulamaya devam edin.

     Yanıtla
 • 19 Eylül 2017 tarihinde, saat 18:32
  Permalink

  Merhaba 4 aylık ygs sayısal programını ve 3 aylık lys sayısal programını aldım 4 ay boyunca ygs sayısal programına çalışıcam ama sanırım günde 1 konu şeklinde gidiyor 6 günde 6 konu çalışılıyor o hafta bittikten sonra unutma ihtimalimiz çok var diyor başka kaynaklar ben çok fazla birşey istemiyorum mf 2 den 250 260 bin olsa yeter sizce sizin ders çalışma programınızla çalışşam bu olabilir mi ? Ayrıca geometri falan çalışmak istemezsem silince 5 gün kalıyor programları küçültebilir miyim ? ”VE SİZCE GÜNDE 1 KONU ÇALIŞMAK 200 250 BİN MF’YE İNMEYE YETER Mİ ?” Çok genel bir konuşma oldu ama. Şimdiden Teşekkürler.

  Yanıtla
  • 20 Eylül 2017 tarihinde, saat 08:43
   Permalink

   hazırladığımız programlar zaten taslak halindedir yani herkes kendine göre bit uyarlama yapması illaki gereklidir. Siz de kendinize ve hedeflerinize uygun bir ayarlama ile programları en verimli şekilde uygulayabilirsiniz. Bu şekilde çalışırsanız başarılı olma ihtimaliniz daha yüksek.

   Yanıtla
 • 19 Eylül 2017 tarihinde, saat 21:24
  Permalink

  HOCAM İKİSİNİ BİRLİKTE KESİNLİKLE CALISMAYIN DEMİŞSİNİZ PEKİ İKİSİ BİRLİKTE BİR CALISMA PROGRAMI HAZIRLARSANIZ İYİ OLUR ?

  Yanıtla
 • 20 Eylül 2017 tarihinde, saat 14:45
  Permalink

  Bu programlara göre günde 1 konu veya aynı dersten 2 konu çalışıyoruz sizce 1 gün için 1 konu veya 2 konu çalışmak yeterli mi ?

  Yanıtla
  • 20 Eylül 2017 tarihinde, saat 14:46
   Permalink

   Bazıları günde 2 konu 3 konu çalışıyorlar daha verimli diyorlarda o yüzden 😀

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir