Fenomenlerin Yeni Oyunu Norsmt2, Takipçilere Duyuruldu !

Fenomenlerin Yeni Oyunu Norsmt2, Takipçilere Duyuruldu !

Sosyal medyada milyonların takip ettiği birçok fenomen ismin son zamanlarda videolarında gizli bir mesaj verdiği konuşuluyor. Online bir oyunun ismi olduğu söylenen “Nors” kelimesi, bazı videolarda sözlü bazı videolarda ise görsel olarak yer alıyor. Metin2 Pvp oyunu olduğu söylenen NorsMt2’ye yönelik bir reklam çalışması olduğu söylense de, birçok kişi oyunu hayran oldukları fenomenler ile birlikte oyunu oynadığını iddia ediyor. Yapılan incelemelere göre, metin2’den tamamen ayrı olan oyun, özel olarak geliştirilmiş güçlü grafikli online web tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun Severler İçin Yeni Soluk

İnternetin heyecan verici zamanlarını yaşamak isteyenler için, oyun oynamak en doğru adım olmasından dolayı, sizlere vereceğimiz bilgiler ile birlikte, artık çok daha stratejik bir oyunda yer almış olacaksınız. Strateji oyunlarının online olarak oynanmaya başlaması Knight ve Metin2 ile başlamıştı. Oyun tutkunları daha sonra, bu oyunları geliştirerek Türkçe, Türk karakterler, yeni savaş alanları ve daha bir çok farklı eklemeler yaparak pvp sistemini geliştirdiler. Bu uzun yolda yenilikçilerin mimarları tarafından ortaya çıkarılan Norsmt2 ile artık oyuncular için yeni bir devir başlıyor. Heyecan verici olması ve normal metin2 yerine çok daha fazla tercih edilmesinden dolayı, artık aradığınız kalitede oyunu bulmuş olacaksınız. Özellikle metin2 pvp tercihlerinizi değiştirerek, daha güvenilir ve eğlenceli olan Norsmt2 sayesinde, oyun oynamak ve farklı stratejiler kurmak daha etkili olacak.

Sosyal Medyanın Yeni Oyunu

Oyunun ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşmasının en büyük nedenleri arasında ise ünlü isimler geliyor. Bilhassa fenomenlerin yayınlarında yer alan Nors ya da Norsmt2 kelimeleri, açık bir şekilde verilmemiş ve gizli olarak takipçilerinin bulması için sunulmuştu. Durum böyle olunca da, oyun tutkunları için aradıklarını bulmak ve bu yeni dünya ile tanışmak kaçınılmaz oldu. Oyunun online olmasına rağmen sürekli oyun içerisinde binlerin bulunuyor olması, her açıdan kaliteyi yaşamanın en kolay yolu. Böylelikle metin2 pvp üzerinden oyun oynamanın yanı sıra, daha keyifli olan Norsmt2 ile oyuna başlamış olacaksınız.

norsmt2norsmt2

Yenilikçi Arayüz ve Karakterler Sizi Bekliyor

Oyunun heyecanını yaşamak ve her zaman emek server üzerinden oyun oynamak, hem eğlenceli ve hemde keyifli olacaktır. Sizlerde bu keyfi yaşamaya başlamak için Norsmt2 ile tanışabilirsiniz. Oyun tutkunları için her açıdan etkili olan emek server için, artık çok daha etkili olan ve her açıdan heyecan duyacağınız daha güzel bir oyunda yer almaya başlayabilirsiniz.

metin2emek pvp

Norsmt2 İle Tanışmaya Hazır Mısınız ?

Heyecan verici ve etkili bir oyun oynamak istiyorsanız eğer, sizde ünlüler ve fenomenlerin tercihi olan norsmt2 ile oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun resmi serverlerinin bulunduğu www.norsmt2.com sitesine girerek, kayıt olabilir ve stratejinizi hemen kurabilirsiniz.

Heyecan Verici Norsmt2 Oyununun Bazı Özellikleri

Web tabanlı strateji oyunları yediden yetmişe her insana hitap ettiği gibi, Nors tamamı ile güncel ve güçlü arayüzü ile güzel zamanlar geçirmeniz için özel olarak tasarlanmış durumda. Karakterlerin özel gelişime açık olması iyi bir avantaj sağlarken, daha gelişmiş stratejiler kurmanız için bir çok yeniliği de içinde barındırıyor…

nors karakter

Size Özel Geliştirebilir Pet ve Çanta Sistemi

Strateji oyunlarında bazı gelişimlerin çok geç sürüyor olması, Norsmt2 ile son buluyor. Özel seçenekler ile artık gelişimi daha hızlı olan ve isteğe göre güçlendirebileceğiniz pet ve çanta sistemi sizi bekliyor..

metin2 pvp

Norsmt2 İle Oyun Ticaretini Kolaylıkla Yapın

Oyun içerisinde ticaret yapmanıza imkan sunan Norsmt2, bunun için özel derecelendirmeler ve Yong sistemleri geliştirerek, rahatlıkla alışveriş yapılmasını sağlıyor. Böylelikle ihtiyaçlarınızı daha kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabiliyorsunuz..

nors metin2

Bol Bonusları Almayı Unutmayın

Kuşak ve geliştirilmiş binek sistemi ile hem hayvanlarınızın yanınızda kalmasını sağlıyor ve hemde kombine bir şekilde gezinirken bonuslar alabiliyorsunuz. Böylelikle daha atik olmak ve saldırılarınızı daha etkili bir şekilde yapmak sizin elinizde oluyor..

norsmt2 pvp

%100 Güvenli şifreleme sistemi ile kullanabileceğiniz oyun sayesinde, artık hesabınıza her hangi bir saldırı olmayacak ve sadece sizin kontrolünüzde olacak. Bunu sağlayan Norsmt2 ile artık başarılı savaşlara girmek, ciddi stratejiler kurmak ve karakterlerinizi daha canlı bir şekilde geliştirmek mümkün olacaktır.

Kaynak : https://www.norsmt2.com/patch/view/1

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Öğrenci dedi ki:

  Selamünaleyküm. Öncelikle üniversitego ekibini yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Ve başarılarınızın devamını diliyorum.
  Ancak yaptığınız çalışmalara gölge düşürdüğünü düşündüğüm bir konuya değinmek için bu yorumu yazmaya karar verdim. Hala şoktayım, üzgünüm ve hatta kendimce sinirli…
  Norstmt2 adında bir online oyununun tanıtımını ve davetini yapmışsınız. Peki biliyor musunuz, bu oyunun nasıl bir oyun olduğunu… Bir öğrenci için neler ifade edebileceğini…
  Ben kendim bu oyunu yani orijinal adıyla Metin2 yi ve diğer severlerin yıllarca oynadım. Ve de oynayan çok kişi tanıyorum. Ve bu oyunu oynayan herkesin tamamına yakını, okuldan, sınavdan ve hatta sosyal hayattan kopmuş kişiler olma tehlikesiyle karşılaştılar. Buna ben dahil..
  Sayın Üniversitego ekibi ve bu konuyu paylaşan kişi ve sınavlara hazırlanan değerli arkadaşlarım…
  İnanın bu oyunun zararlarını anlatmaya kalksam kitap olmaya değer…
  Ben psikolog falan değilim ama bu oyunun zararlarını çok iyi biliyorum.
  Metin yazma deneyimim pek yoktur bu yüzden okuyucular, okumaya tenezzül eden arkadaşlarım sıkılabilir..
  Bu oyun beyni uyuşturuyor, dikkat dağınıklığını, göz bozulması, tembellik, uyku bozukluğu, daha nice zararları var..
  Bunlarla bir öğrenci sınava nasıl hazırlanabilir ki!?
  Ben az oynarım diyen, kendimi tutarım edebiyatı yapanlar!
  “Umuma el atmak, umumu terk etmektir” (1) …
  Bu oyunun müzikleri bile bağımlılık yapsın diye Pedagoglar tarafından destek alınarak yapılmış. Oyunun görsel boyutu ise illimünati ağırlıklı.. Bu da demek oluyor ki; Oyuncuları bağımlı kılmak için sübliminal içerikler ve mesajlar kullanıyorlar…Ve oyun psikolojik hastalıkları tetikliyor..
  Dahası var… Daha fazla kötü şeyler de var ama şöyle bir söz vardır:
  “Batılı iyice tasfir etmek, safi zihinleri idlaldir”(bozar) (2) kaidesince anlatmak istemiyorum.
  Sonuç: Bu oyunu oynamak insandan çok şey çalıyor.. Hele bir öğrenciden, zamanını, kabiliyetlerini, ilmini, zekasını, sağlığını çalıyor…

  Sınava giren öğrencilere Sanal Dünyanın zehirli, lüzumsuz , heva ve hevese hitap eden bu “Hırsız Oyunu” nu mu öneriyorsunuz???

  Bizim bu oyunlara değil, hayatımızı kazanacağımız hayırlı, iyi ve güzel bir mesleğe (haşiye) iyi bir üniversiteyi kazanmaya ihtiyacımız var. Bunu da ancak sağlam ve düzenli bir çalışma ile yapabiliriz.
  Ezcümle: Sizden bu oyunun tanımıtını, kaldırmanızı ve yerine biz Öğrencilere Sınav süreci boyunca neler yapmamız gerektiğini, nasıl bir çalışma sistemi takip etmemiz gerektiğini ve de Sınava Hazırlık sürecinde neler YAPMAMAMIZ? gerektiğini anlatan, açıklayan bir yazı veya makale paylaşmanızı istiyorum.
  Bunu dahi yapamazsanız da, sizden bu “oyun tanıtımını” kaldırmanızı RİCA EDİYORUM…
  Teşekkürler..

  HAŞİYE:Biz hayatımızı oyun oynayarak KAZANAMAYIZ.. Başarı çalışarak gelir..

  (1) Rnk Muhakemat (sf 29)
  (2) Rnk Tarihçe-i Hayat (sf 714)