Evrim Teorisi Kaldırıldı

4
1324

Mustafa Fatih Dündar – KTO Karatay Üniversitesi Tıp Fakültesi

Safsata denecek kadar düzeyde bir teori olan ve neredeyse tamamen felsefeyle dolu , bilim felsefelcilerinin ve hayal güçleriyle oluşturdukları görsellere dayanan teoriyi MEB 2021 yılından itibaren ÖSYM sınav müfredatından kaldırdı.

Evrim Niye Safsata çünkü;

 • Bulunan delil varsayımları tam güvenilir değil.
 • Kemiklerin arasında benzerlik olması dönüştüklerinin kanıtı olamaz, çünkü iki nesne belirli aşamasal olarak birbirine benziyorsa bu buna dönüşmüştür demek sadece bir görüşten öteye gitmez.

ANLAŞILMASI İÇİN ŞU GÖRSELLERE BAKIN 1.GÖRSEL BULUNAN İSKELET 2.GÖRSEL EVRİM FELSEFECİLERİNİN HAYALİ ÇİZİMLERİ

KONU HAKKINDA YAZIMIZI OKUYUN : İnkişaf

 

 

4 YORUMLAR

 1. Öncelikle şunu söylemeliyim. Evrim teorisini kabul etmemeniz size evrim teorisine safsata deme hakkını vermez. Ayrıca evrim teorisi fosiller ve kemiklerden ibaret değildir. Size tavsiyem evrim ile ilgili biraz daha (hatta yüzlerce ) argüman okumanız yönündedir. (Örneğin günümüzde en açıklayıcı şekilde anlatan *** – Yeryüzündeki En Büyük gösteri.)

  Saygılarımla..

  • Evrim Teorisi hakkında yüzlerce argüman ve yazı okudum. Ben bu konuya gayet hakimim ve Tıp Fakültesinde Biyoloji ana bilim dalında ilgili akademik dersleri de aldım. internette videoları izleyerek değil , bilimsel çalışma ve makalelerden takip edilmesi gereken bi konuyu materyalist görüşçü bi kaç biyologa bırakamayız. Biyoloji profesörleriyle konu hakkında konuşuyorum ve biyoloji alanında bilimsel araştırmalarda araştırmacı olarak görev alıyorum. İNTERNETTEN ÖĞRENDİĞİN BİLGİYLE DEĞİL KONUYU KAYNAĞINDAN ÖĞRENMENİ TAVSİYE EDERİM.

   Evrim’in felsefe olduğuna dair yazım : http://www.universitego.com/populasyon-turlesme-karmasasi-ve-inkisaf/

   Evrim’in temelinde yer alan endosimbiyoz iddiası hakkında yazım : http://www.universitego.com/endosimbiyoz-iddiasi-yanlistir

   evrim iddiası hakkında bilimsel makale ve yazılar yayınlanacak

  • Yani yüz yılın kapağını yapmis sayın admin. Kesinlikle de hakli kulaktan dolma bilgilerle bir safsatayi savunamazsiniz. He illa dedelerim maymun diyorsaniz kendiniz bilirsiniz 😉

CEVAP VER