Ekşi Elmalar izle 2016 Yerli Film Full HD

33.788
A+
A-
Ekşi Elmalar izle 2016 Yerli Film Full HD

 

Ekşi Elmalar, Küçük bir köy muhtarı Yusuf Ağa oldukça güzel işler yapığı içi köylü halkı tarafından biraz da sevilen kişidir. Bu durum altında ise oldukça değişik şekil de halk ile iç içedir. Köy muhtarının şu an da ki tek amacı, resmi olarak kaydı bulunmayan köyünü tanıtmak için devlet büyüklerine mektuplar yazmaktadır. Ekşi Elmalar izle bu yazdığı mektuplara cevaplar gelmiyor olsa da muhtar hiç bir şekil de mektup yazmaktan vazgeçmez. Günün birinde seçim gibi bir şey olan mektup yazmak için herkes bir araya toplanır. Büyük kişilere yazılmış olan mektuplar elbet cevap alacağı için durumun ciddiyetini şu an da herkes anlamıştır. Oğlu İbrahim adın da ki genci de de sırf bu amaç uğruna, okuyup büyüsün diye bir fakülte avlusuna bırakmıştır. Avluya bırakmış olsalar da o konu çok fazla bir şekil de diller de kalmamıştır. Ekşi Elmalar full izle Papaz Hana adın da ki bu kişi de İbrahim adın da ki genci nüfusuna geçirmiş ve ona sahip çıkmıştır. Ona sahip çıktığı için Papaz biraz dillere gelmiştir.

Bir papazın bunu yapması akla dengeyi bozacak durum da gibi görünse de değişik şekiller de ele alınmıştır. İbrahim 30 yaşına geldiğinde Amerikalı aşkı Jessica adın da ki kişiyle de birlikte köye dönmüştür. Köye geldiği zaman köy Kürt genci İbrahim ve Amerikalı Jessica adın da ki bu ikilinin vatanı olabilecek midir? Bu durum söz konusu olsa da şu an da çok ama çok değişik şekiller de olaylar da meydana gelmektedir. Her işin bir gün sonuna ulaşacağına inanmak da olsalar da şu an da hayatların da görmek istedikleri yüzlerce değişik şey vardır. film izle O yüzden de pek ön plana gelen işleri yapmazlar.

Her neyse film hakkın da bu kadar bilgi vermek yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Filmin yönetmenliğin de ki isim olan Sermiyan Midyat filmin ikinci serisinde ciddi anlam da daha güzel sahneler meydana getirmiştir. O yüzden de filmin ilk serisine göre daha fazla bir şekil de izlenecek bir filme benzemektedir. Fullhdfilmin.com herkese iyi seyirler diler.

 2019 ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI için TIKLAYINIZ

2019 YKS Konuları için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    mükemmel bir film özeti:d
    arkadaş bu kadar mı üşendin. kopyala yapıştırla olmamış sanki. üstü minare altı şişhane resmen. bir özet iki film:d