Boğaziçi Enstitüsü Sertifika Programları

Hayalindeki bölümü kazanamamış olabilirsin. Bunun için üzülme! Çünkü Boğaziçi Enstitüsü sana hayalindeki o mesleği yapma fırsatı veriyor. Bunu yapman gayet kolay. Online eğitim platformumuza girip sertifika programlarını inceleyebilirsin. ÜniversiteGo ziyaretçileri, özel indirim kodu ile tüm eğitimlerden indirimli yararlanabilecek. Ayrıca ücretsiz eğitimlere doğrudan dahil olabilecek. Özel %20 indirim kodu: üniversitego

Boğaziçi Enstitüsü mezunları eğitim sonunda 3 belge almaktadır.

 1. Boğaziçi Enstitüsü Sertifikası
 2. İstanbul Aydın Üniversitesi Sertifikası
 3. Uluslararası Geçerli Cardcert Europasscard Sertifikası

“Hayallerin hiç bu kadar yakın olmamıştı”

Boğaziçi Enstitüsü Sertifika Programları 

1- Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Dikkat! Sosyal medya uygulamalarının şifreleri elimizde. Profile ulaşmanız için size yardımcı olacak, elimizdeki şifreleri sizlerle paylaşacağız. Peki, bu nasıl olacak? Şimdi, izin verin açıklayayım. Sosyal medya mecralarını uygulama yapmadan öğrenmeyi, organik takipçi kasmayı, rahatça ürün satmayı falan anlatıyorlar size. Oysaki sosyal medya mecraları bir kişinin ya da bir kurumun görünen yüzüdür artık. Onu doğru kullanmak önemli ve aynı derecede de zordur. Peki, ne yapmak gerekir? İşte biz de tam bu noktada devreye giriyoruz. Hazırladığımız eğitimle tüm sosyal medya mecraları için en güncel, en yeni, en uygulanabilir bilgileri veriyoruz. En değerli tüyolar, interaktif öğrenim biçimiyle eğitimimizde. Siz de sosyal medya eğitimimizi satın alabilir, sosyal medyayı verdiğimiz şifrelerle fethedebilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın!

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Sosyal Medya Yöneticiliği Eğitimi

2- Bütünleşik Dijital Pazarlama Eğitimi

Gerçek bir dijital pazarlama uzmanı olmak ister misiniz? Türkiye’nin en güncel ve en kapsamlı eğitiminde bir araya geleceğiz. Bu 140 saati aşkın eğitimden sonra Junior değil orta seviye biri Dijital Pazarlama Uzmanı olacaksınız. Özgeçmişinizde kullanacağınız sertifikamız böylece diğer eğitimlere göre gerçek değer kazanmış olacak. Oturaklı, planlı ve sıfırdan başlayarak kurgulanmış tek eğitim. Siz de yeni bir meslek edinmek ister misiniz? En yeni uygulamalar, en güncel bilgiler, en kapsamlı eğitim burada. Boğaziçi Enstitüsü Bütünleşik Dijital Pazarlama eğitimi bunun için en büyük fırsat. Bu fırsatı kaçırmayın.

 

Bu eğitimle;

 • En kapsamlı ve detaylandırılmış dijital pazarlama eğitimini alacaksınız.
 • Günümüz dijital pazarlama trendlerini öğreneceksiniz.
 • Gerçek bir SEO uzmanı olacaksınız.
 • İş başvurularında bir adım öne çıkacaksınız.
 • Girişimciyseniz dijital pazarlama yaparak para kazanacaksınız.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Dijital Pazarlama Eğitimi

3- SEO Eğitimi: Sertifikalı Uzmanlık Programı

Dijital Pazarlama’nın en önemli kanallarından biri olan arama motoru optimizasyonu alanı önemini her geçen gün arttırıyor. İŞKUR’un İşgücü Piyasası Araştırması raporuna göre arama motoru optimizasyonu alanında nitelikli eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Futurist Ufuk Tarhan’a göre ise bugünün yeni mesleklerinden olan SEO uzmanlığı, geleceğin meslekleri arasında da yerini almaktadır. Örgün yani sınıf içi eğitim süresi 120 saat olan SEO eğitimine uzaktan eğitimle ulaşma imkanı elde edeceksiniz. Ayrıca Enstitü onaylı SEO kursu mezunları her ay düzenlenen workshop (uygulama) eğitimine bir yıl boyunca  ücretsiz katılabilecekler.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: SEO Uzmanlık Eğitimi

Temel seviye eğitimine ücretsiz katılmak için tıklayınız: Ücretsiz Seo Eğitimi

4- Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

Katılımcılara bu eğitim ile eğitimin temel kavramları, ilkeleri ile grup ve bire bir öğretim yöntemleri öğretilecektir. Eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerinin geliştirilmesi sağlanacaktır. Eğitimi bitirmeye hak kazanan katılımcılara uluslararası geçerliği olan İstanbul Aydın Üniversitesi onaylı sertifika verilecektir. En yeni metotlar, en güncel bilgiler, en kapsamlı eğitim içerikleri bizde. Artık fırsat bir tık uzağınızda!

 

Bu eğitimle;

 • En ince detaylarına kadar düşünülmüş, kritik bilgiler içeren kapsamlı bir eğitim alacaksınız.
 • Eğiticinin eğitimi alanında uzman olacaksınız.
 • Sertifikanız bir kâğıt parçasından öte size değer katacak.
 • Bu da sizi diğerlerinden bir adım öne çıkaracak.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Eğiticinin Eğitimi

5- Müşteri Kişilik Tipleri ile Satış Eğitimi

Satış alanında size öğretilen her şeyi bir anlığına unutun. Çünkü en önemli şey eksik. Bu eğitim, size bunu anlatacak. Şimdi, izin verin açıklayayım. Satış alanında başarılı olmanın ve çok para kazanmanın yolu kendini tanımaktan geçer. Kişi her şeyden önce kendini tanımalı, sonra çevresindeki kişileri ve en sonunda satış yapacağı müşterilerini tanımalı, kişilik envanterlerini çıkarabilmelidir. Çünkü bir kişiyi tanımıyorsanız ona satış yapamazsınız. Herkesi tek tek tanımak da zor bir süreçtir. Dolayısıyla başarı yüzdesi düşüktür. Bu zorluğun farkında olarak sizler için Müşteri Kişilik Tipleri ile Satış Eğitimini hazırladık. Size satış yapmanın altın anahtarını veriyoruz. Hem de en güncel konular ve en yeni içeriklerle. Fırsat sizi bekliyor, onu kaçırmayın!

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Müşteri Kişilik Tipleri ile Satış Eğitimi

6- Dijital İçerik Yazarlığı (Uygulamalı)

Google’ın arama standartlarına uygun biçimde bir bilgi, deneyim ya da markanın çevrimiçi dünyada var olması yolculuğuna eşlik eden Online İçerik Yazarlığı, günümüzün en popüler meslekleri arasında.

Freelanse olarak da yürütülebildiği için hemen herkes tarafından tercih edilmesinden öte Online İçerik Yazarlığı, birçok disiplini bir araya getirerek kendine has bir dil oluşturabilen bireyler için biçilmiş kaftan.

Bilimsel ya da akademik bir temele de oturtulan Online İçerik Yazarlığı, aynı zamanda ‘özgün’lüğün de kalesi. Zira Google’ın da istediği de bu.

Çevrimiçi hizmet veren her kurum tarafından tercih edilen yazarlar dallara ayrılıyor gibi görünse de en makbulü her alanda araştırma, bilgi ve tecrübeye dayalı içerikleriyle hizmet sunanlar.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Metin Yazarlığı Eğitimi

7- Masal ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

Masal anlatıcılarının ses tonlarının yanı sıra diksiyon, kelime bilgisi, alanına hâkimiyeti ve son olarak görünümü de masal ve hikâyelerin aktarımını etkileyen faktörler arasında sayılmaktadır.

Siz de bu alanda kendinizi geliştirmek ya da kariyer hedefinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız, Boğaziçi Enstitü bünyesinde yer alan uzman ekipten Masal ve Hikâye Anlatıcılığı Eğitimi alarak bu keyifli ve kadim yolculukta yerinizi alabilirsiniz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Masal Anlatıcılığı ve Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi

8- Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Yönetici asistanlığı sürekli gelişim ve süreklilik gerektiren Yönetici Asistanlığı için lise diplomasına sahip olmak yeterlidir. Fakat sürekli olarak gelişen teknolojilerin takibi, yeni çalışma modelleri ve uygulanacak olan iş modellerine karşın Yönetici Asistanlığı Eğitimi almak, istenilen ve aranılan bir personel olmanın kapısını aralar.

Yönetici Asistanlığı Eğitimi aynı zamanda profesyonel çalışma yaşamında görev alan yöneticilerin verimliliğini üst düzeye taşımanızı kolaylaştırır.

Sektörel alanda öne çıkmanızı da sağlayan Yönetici Asistanlığı Eğitimi, aynı anda birden fazla işi bir arada yürütmeniz için size profesyonel destek sunar.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Eğitimi

9- Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) Sertifika Programı

Eski usul tasarım derslerini bir kenara bırakın. Yenilenmiş ve güncelleştirilmiş eğitimimizle, kâğıttan maketlerle değil, günümüz teknolojisine uygun 3 boyutlu programlarla çağımıza ve geleceğe altyapı oluşturun. Türündeki en fazla örnek içeren eğitimle, karşınıza çıkabilecek tüm tasarım deneyimleri ile ilgili fikir sahibi olacaksınız. Günümüz teknolojisi ve düşünme tarzlarına göre yenilenmiş, alanında tek olan bu eğitim sizler için ürettik, bu fırsatı sizin için yarattık. Onu kaçırmayın!

 

Bu eğitimle;

 • Bu eğitimle tasarım odaklı düşünme nedir öğreneceksiniz.
 • Fikir üreteceksiniz.
 • Prototip ortaya çıkaracaksınız.
 • Girişimlerinize inovatif bir değer kazandıracaksınız.
 • Girişimciyseniz ürün üretim yöntemlerini öğreneceksiniz.
 • Standartları aşıp, çağımıza uygun, üretken ve yaratıcı kimlik kazanacaksınız.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın: Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) Eğitimi 

10- Proje Yönetimi Yazılımı Eğitimi

Proje yöneticilerine sunulan dijital yardımcıların başında gelen Project Libre; performans, maliyet ve zaman hedeflerine ulaşabilmek için mevcut kaynakları en verimli şekilde planlama ve proje aktivitelerini kontrol etme sürecinde destek sunar.

Plan oluşturma, proje adımlarını planlama ve izleme, kaynak görevlerin atanması, sürecin takip edilmesi, bütçe yönetimi ve iş yükü analizi gibi proje yöneticilerinin en fazla ihtiyaç duyduğu alanlarda kolay ve anlaşılır biçimde yönlendirmeler yapan Project Libre, en zorlu projelerde dahi hızlı yol alınmasını da kolaylaştırır.

Microsoft Project’e iyi bir alternatif olan Project Libre, tamamen ücretsizdir. Proje yönetimi anlamında hemen her türlü donanıma sahip olan Project Libre, inşaat, tekstil, ecza, perakende, bilişim teknolojileri gibi sektörlerde kullanılabilir.

Excell tabloları içerisinde kaybolmamak için en iyi alternatif olan Project Libre, her türlü işletim sisteminde çalışır.

Siz de hemen şimdi Boğaziçi Enstitü bünyesinde yer alan Proje Yönetimi Project Libre Programı ile kısa sürede hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

11- C++ Programlama Dili (Algoritma Uygulamalı)

Şimdi, diğerlerini shift+delete ile kalıcı olarak silin. Biz sizin için yenilenmiş, ihtiyaca yönelik olarak dönüştürülmüş C++ öğrenimi hazırladık. Yazılım ile ilgili hiçbir şey bilmiyor olabilirsiniz. Yeni başlamış da olabilirsiniz. Yazılım dili eğitimlerinin zorluğu sizi baştan yıldırıyor olabilir. Bunun için eğitimimizi güncelledik. En temelden başlayarak eğitim değil öğrenim hazırladık. Bunu işinizi kolaylaştırmak için yaptık. En rahat öğrenilebilir, en güncel ve en yeni C++ öğrenim sistemimize katılabilirsiniz.

 

 • Dünyanın en çok kullanılan programlama dillerinden biri olan C++ Yazılım Dili’ni dünya standartlarında öğreneceksiniz.
 • “Bunlar yazıyorlar ben alfabeye yeni geçtim. Onlara yetişemem ki!” demeyeceksiniz. Unutmayın en temel seviyeden başlayıp adım adım ilerleyeceksiniz.
 • “C++ tamam da ben algoritma bilmiyorum ki!” öğreneceksiniz.
 • Bol bol pratik yapacaksınız çünkü öğrenimimizi diğerlerinden ayrılan en önemli fark uygulama adedinin çok üst düzeyde olmasıdır.
 • Mülakatlarda öne çıkacaksınız.
 • Projeler içerisinde karşılaşacağınız problemlerde “bu da neydi” diye düşünmeyeceksiniz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

12- İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan kaynakları sertifika programı sürecinde insan kaynakları kursu üzerinden elde edeceğiniz bilgiler ile sertifikanıza sahip olabilirsiniz. İnsan kaynakları sertifika programı uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir. Uzaktan insan kaynakları eğitimi sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz cihazdan derslere erişebilirsiniz. İnsan kaynakları eğitimi sonrasında alacağınız insan kaynakları sertifikası ile birçok kurumda çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

 • İnsan Kaynakları uzmanları ve yardımcıları ,
 • Kariyerine insan kaynakları alanında yön vermek isteyenler,
 • İnsan Kaynakları danışmanları,
 • İnsan Kaynakları  alanında uzmanlaşmak isteyenler,
 • Yeni mezunlar,
 • Çalıştıkları kurumda İnsan Kaynakları departmanına geçmek isteyenler ,
 • İnsan Kaynakları çalışanları,
 • Özgeçmişine İnsan Kaynakları ile ilgili tecrübelerini katmak isteyen çalışanlar ve öğrenciler.
 • Bu alana ilgi duyan herkes katılabilir.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

13- Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi

Alan bilgisi, satış becerisi ve tutumunu temel alan Satış Teknikleri ve Pazarlama Eğitimi; çekişmeli bir iletişim süreci olan ve müşteri odaklı yaklaşımlarla ilerleyen müzakerelerde bu alanda görev alanlara verilen destektir.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

14- Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi (2021)

Bir ekip ya da organizasyona öncülük etmek, yön vermek Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi’nin ilk basamağını oluştururken, performans yönetimi ile birlikte planlama, süreç yönetimi, hiyerarşinin doğru oluşturulması, problem gözlem ve çözüm tekniklerinin iş gücüne yansıtılması eğitimin kapsamında yer alır.

Kişisel gelişime ilgi duyanlar,

– İş geliştirme uzmanları,

– Yeni bir iş fikri geliştirmek isteyenler,

Liderlik ve Etkili Girişimcilik Eğitimi alarak alanlarında farklı ve öncü adımlar atabilir.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

15- Hafıza Teknikleri İle İngilizce Eğitimi

HAFIZA TEKNİĞİ İLE NASIL İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRİM?

– İngilizceyi kullanmak istediğiniz alanı belirleyin,

– Öğrenmek istediğiniz dile ait kelimeyi ya da gramer kuralını belirleyin,

– Öğrenilecek olan bilgiyi önce orijinal telaffuzu ile birkaç kez dinleyin,

– Kelime ya da gramer kuralındaki benzer sesleri tespit edin,

– Benzer sesleri tespit ettikten sonra hafızanıza görsel olarak kelimeyi resmedin.

Elbette bu tekniğin hafızada kodlanma biçimi ve resmedilmesi en kritik adımlardan birini oluşturmakta. Bu noktada Hafıza Teknikleri ile İngilizce Eğitimi alabilir, doğru yöntemleri kullanarak kısa sürede öğrenmek istediğiniz dile hâkim olabilirsiniz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

16-  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi alarak çalışma hayatına olumlu yönde katkı yapabilir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi alan kişiler, bir firmada bireysel olarak görev alabilmesinin yanı sıra Ortak Sağlık Güvenlik Büroları’nda (OSGB) da görev alarak çalışma hayatına devam edebilmektedir.

Hemen her sektörde ‘güvenlik’ gerektiren ve risk barındıran faktörlerin farklı olmasından dolayı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’nin niteliği de büyük önem taşır.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

17- Tıbbi Sekreterlik Eğitimi & Hasta Kabul Danışmanlığı Eğitimi

Hastane sekreterliği kursu size hastanelerde çalışma imkanı sunmaktadır. Hasta kabul kursu dersleri birçok kurum tarafından verilmektedir. Önemli olan hasta kabul kursları arasından doğru bir seçim yapmaktadır. Uzaktan eğitim hasta kabul kursu sayesinde istediğiniz her yerden derslere erişebilirsiniz. Online tıbbi sekreterlik hasta kayıt kabul kursu size bu açıdan büyük kolaylık sağlamaktadır.

           Akademik Kadro 

           Öğr. Gör. Mustafa Emre TAŞÇI

           Öğr. Gör. Hacer CANATAN

           Öğr. Gör. Özen İNAM

           Öğr. Gör. Mucize SARIHAN

Tıbbi Sekreterin Çalışma Alanları

 • Devlet Hastaneleri,
 • Özel Hasteneler,
 • Sağlık ocakları,
 • Özel laboratuvarlar,
 • Özel muayenehaneler,
 • Eczaneler,
 • Özel radyoloji merkezleri,
 • Sağlık grup başkanlığı,
 • Dispanser,
 • Üniversite hastaneleri,
 • Ecza depoları,
 • Sağlık-Yazılım firmalarıdır.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

18- Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakımı Kursu

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmasanız da Hasta ve Yaşlı Bakım Eğitimi sertifikası edinmek için bu alanda eğitim sunan özel kurumların kurslarından faydalanılabilmektedir. Eğitim sertifikası edinebilmek için herhangi bir mezuniyet ya da ön koşul aranmaktadır. Özel kurumlarım çevrimiçi imkânlarından faydalanarak siz de kolayca kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz!

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

19- Saha Satış Eğitimi

Günümüzün pazar şartları, istihdam alanlarından en önemlisi olan Saha Satış Temsilcileri’nin de sayısını her geçen gün artırmakta. Tüm sektörlerde ön planda olan Saha Satış Temsilcileri, aynı zamanda modern yüzyılın da aranan meslek gruplarından birisi.

İkili iletişim, beden dilinin etkili kullanımı, diyalog, analitik düşünme ve profesyonel bir takip sürecini gerektiren saha satışında, eğitim fark katan detayların başında geliyor.

İster örgün isterseniz de online eğitim kapsamında Saha Satış Temsilciliği alanında kendinizi geliştirebileceğiniz seçenekler mevcut. Boğaziçi Enstitüsü Saha Satış Eğitimi kapsamında hem bireysel yeteneklerinizi keşfedebilir hem de alanınızda lider olabilirsiniz!

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

20- Telemarketing- Telefonda Satış Eğitimi

Satış; bir bütün halinde değerlendirilen ve ürün/mal ya da hizmetin tüketicisine ulaştırılmasında ana kaynak olarak kullanılan en geçerli yöntem.

Firma, kurum ya da şirketlerin uzun vadeli programlarının da temelini oluşturan satış; günümüzde gelişen teknolojilerin de etkisiyle her geçen gün yeni boyut ve teknik ile karşımıza çıkıyor.

Geçmişte, yalnızca ülkelerin iç pazarlarına yönelik yürütülen satış faaliyetleri, reklamcılığın etkisiyle uluslararası bir arenaya taşınmış, hemen ardından da global pazarda satış yapan firmaların her ülke için farklı bir satış – pazarlama stratejisi geliştirmesiyle birlikte bugün birden fazla boyut kazanmıştır.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

21- İşaret Dili Eğitimi (İleri Seviye)

Temel düzeyde işaret dili bilen kişiler için önem arz eden İşaret Dili İleri Seviye Eğitimi, ülkemizde yaşayan üç milyon işitme engelli bireyin toplumda kendisine yer bulmasını sağlar.

İşitme engelli bireylerin kendileri ifade edecek alan bulmasına da imkân tanıyan İşaret Dili İleri Seviye Eğitimi, günlük yaşamın birçok alanında da fark yaratmanızı kolaylaştırır.

İşaret Dili İleri Seviye Eğitimi, aynı zamanda önemli konferans ve toplantılarda tercüme yapmanıza da olanak sağlar. İşaret Dili İleri Seviye Eğitimi’nin ardından siz de Türk İşaret Dili öğretici ve tercümanı olarak görev alabilirsiniz.

İşaret Dili eğitiminin üçüncü seviyesi olarak kabul edilen İşaret Dili İleri Seviye Eğitimi, alanınızda uzmanlaşmanızda da önemli rol oynar.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

22- Koçluk Eğitimi: Yaşam Koçluğu Eğitimi

Türkiye’de bir meslek olma statüsü kazanan Yaşam Koçluğu Eğitimi, bu alanın ilk basamağında genel olarak hizmet sunan bireylerin istedikleri alanda uzmanlaşmasını sağlamaktadır.

Davranışçı, Çözüm /Sonuç Odaklı, Bilişsel – Davranışsal, Spiritüel ve Integral Koçluk gibi uluslararası platformlarda da kabul gören alanlarda uzmanlaşmak isteyen bireylerin tercih ettiği Yaşam Koçluğu Eğitimi ile siz de dilediğiniz alanda kısa sürede hizmetlerinizi genişletebilirsiniz.

Boğaziçi Enstitü bünyesinde yer alan Yaşam Koçluğu Eğitimi ile hem alanında uzman kişilerin deneyimlerinden yararlanabilir hem de mesleki kariyerinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

23- Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi

Diksiyon sadece haber spikerleri değil, herkes için bir iletişim aracıdır. Siz de günlük hayattaki iletişiminizi güçlendirmek; iş hayatı, okul hayatı ve günlük hayatta çok daha iyi ilişkiler kurmak için diksiyon eğitimi almaya ne dersiniz? İnsanlar sizin ne söylediğinizden çok, nasıl söylediğinizle ilgilenir. İşte Boğaziçi Enstitüsü diksiyon eğitimi bu noktada sizin için fark yaratacak. Eğitimimizin bir diğer avantajı da kekemelik, s ve r harflerinde bozukluk gibi fiziksel problemler için de ayrıntılı destek sağlıyor olmasıdır. Günümüzün en yeni ve güncel eğitiminde konuşma ve iletişime dair her şeyi bulacaksınız. İster bir spiker veya seslendirme sanatçısı olmak için, isterse iletişiminizi bir adım daha yukarı taşımak için sizleri de aramıza bekliyoruz. Bu eğitimle artık konuşmaktan çekinmeyeceksiniz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

24- Hafıza Teknikleri Eğitimi

Eğitimimizin en önemli özelliği akılda kalıcı ve günlük hayata uygun olmasıdır. Bu bağlamda standart eğitimlerden farkı çok daha kolay anlaşılabilir olmasıdır. Basitçe kısa sürede temel bilgiler vermektense, sizin için en kalıcı şekilde kurgular oluşturduk ve interaktif çalışmalarla eğitimimizi harmanladık. Hafıza güçlendirmek okul hayatında çok daha başarılı olmak, iş hayatında zaman yönetimi ve günlük hayatta ikili ilişkiler için güvenilirlik sağlamak demektir. Biz bu eğitimle sizlere unutmayı unutturuyoruz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

25- Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi

Günümüzde en değerli şey; zaman. Vaktin nakite dönüştüğü milenyum çağının getirdiği hıza uyum sağlamak ise özel yöntem ve teknikler ile günü organize etmekten geçiyor.

Siz de aynı anda birden fazla faaliyeti bir arada yürütmek isteyenlerdenseniz, Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi ile kısa zamanda çok daha fazla bilgiye kolayca erişebilirsiniz.

ÜniversiteGo ayrıcalığı ile bu eğitimden indirimli yararlanın:

Tüm eğitimler için tıklayınız: Ücretli ve Ücretsiz Sertifikalı Eğitimler

Tüm online eğitimler için tıklayınız: Online Eğitim