Sıralamanız Emin Ellerde : PuanGO

11
6724
unigo336-280-2

Üniversiteye hazırlık süreci uzun ve meşekkatli bir süreçtir. Bu süreçteki yerimizi görebilmek, konulardaki ilerleyişimizi ve eksiklerimizi fark edebilmek için kendimizi sürekli deneriz. Yapmış olduğumuz bu denemelerle “sınav bugün olsa ne yapabilirim?” in cevabını ararız.

Özellikle çözdüğümüz deneme geçmiş yıllara ait ÖSYM sınavlarının tıpkı basım denemeleriyse “geçen sene sınava girseydim kaçıncı sırada olurdum?” sorusuna belki de en net cevabı verir.Puan hesaplama sitelerinin eksik kaldığı bu noktada PuanGO size geçmiş yıllardaki başarı sıralamanızı en doğru biçimde göstererek daha objektif bir değerlendirme yapmanıza yardımcı olacaktır. Çözmüş olduğunuz demeler farklı farklı da olsa her ihtimali göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz bu üniversite hazırlığında her denemeyi sanki gerçek sınav gibi çözüp sonrada PuanGO’dan son üç yıl ait başarı sıralamanıza bakarak kendinizi hem psikolojik hem de ideolojik açıdan en iyi şekilde hazırlarsınız.

PuanGO çalışmalarınızda başarılar diler.

puango.net

11 YORUMLAR

  1. Şuan 11.sınıf öğrencisiyim.Hiç ders çalışamıyorum.Bi hesaplama yaptım.Vallahi eksi (-) netlere düştüm düşüyodum.Çok korktum:mrgreen: Yardım edin banaaaa👐👐

CEVAP VER