LYS Sayısal MF Çalışma Programı

57
45075
unigo336-280-2

Uzun zamandır beklenen programı sonunda tamamladık. Müfredatın yenilenmesiyle oluşan soru işaretlerine tam anlamıyla cevap bulabilmek için biraz fazla mesai yaptık. Bu program kesinlikle YGS programımız ile beraber kullanılmaz. İkisi birlikte ağır olur. YGS ve LYS yi birlikte yürütmek isteyen arkadaşlar iki programdan faydalanarak kendilerine program yaparlarsa daha verimli olur. Program içerisindeki imla hataları varsa bize belirttiğiniz takdirde düzeltebiliriz. Her programın başındaki rehberlik yazılarını anca haftaya eklemiş olurum. Haftaya rehberlik yazıları ile beraber indirebilirsiniz tekrar. Sizden ricam bu programı indirdikten sonra YANDİSK ve benzeri depolama alanlarında kendi adınızla paylaşmamanız. ve programı temin etmek isteyen arkadaşları direk sitemize yönlendirmeniz. Umarım hepinize faydalı bir program olur. 

 

1. Ayı İndirmek için Tıklayınız

2. Ayı İndirmek için Tıklayınız

3. Ayı İndirmek için Tıklayınız

57 YORUMLAR

  1. Bu kaldırılan konular vs güncel şekilde içlerindemi? Eksik konu vs yoktur demi?Sadece burayı refarans alıcam ona göre çok güzel bir çalışma olmuş cevabınızıu gbekliyorum şimdiden teşekkürler.

  2. Hocam şuan üniversite okuyorum Elektrik-Elektronik Müh. ama okulumdan memnun değilim.Tekrardan sınava hazırlanacağım bana kaliteli kaynak önerebilir misin?

  3. Hocam şimdi bir dersi bitirip diğerine başlıyordum ama bu program da 1 haftaya 5, ders sizin programınıza uyacağım. Aslında kararsızım gibiyim galiba. Bilemiyorum ne yapsam?

  4. pardon sadece ygsnin konuları yerine bunları çalışsak sizde yararlı olur mu yoksa eksik mi kalır?… aynı şekilde TS deki konularda yeterli olur mu ? teşekkür ederim 🙂

  5. 4 ay YGS programınızı inceledim çok güzeldi seneye uygulamayı düşünüyorum, teşekkürler. Bu lys programı 3 ay olmuş, neden daha kısa ki? Biraz sıkışık gibi geldi ondan sordum hocam.

  6. Ben bu yıl mezun a kaldım .. ve masa başına oturduğum zaman çok vaktimin olmasından dolayı çözecek bir şey bulamıyordum baslarda . ne kadar yaparsam yapayım az geliyor ve ailemin bu yıl ki beklentileri çok daha fazla … Bu beni korkutuyor yaptığınız planda beni bağlayan en güzel şey yazdığınız notlar oldu … dediklerinizi es gecmeyecegim .. teşekkür etmeyi borç bildim

  7. Ben 12.sınıf mf öğrencisiyim. Temel liseye gidiyorum ve şu zamana kadar hep ygs dersleri gördğk. Fizikte zaten çok karışık ilerliyoruz ve deneme sonuçlarım hiç tatmin edici değil. Hüsrana uğramamak için şimdiden haftada 4 gün ygs 3 gün de lys yapmak istiyorum. Bunun için yardımcı olursanız çook teşekkür ederim :):):)

  8. Hocam ben mf mezunuyum ygs denemelerinde çalıstıgım halde istediğim puana ulaşamadım lys ye de başlamak istiyorim ygs daha yakın diye ona odaklanmış gibiyim ikisini birlikte yürütmem mümkün mü
    sitenizi yeni keşfettim umarım çok şey kaybetmedim

CEVAP VER